Ekologiczne kulki proteinowe

Wśród odmian massive baits warto zwrócić uwagę na wersję ekologiczną kulek proteinowych. Takie rozwiązanie na pewno w  pełni zadowoli wszystkich zwolenników ekologicznego trybu życia.

Eco massive baits

Eco Boiles Frankfurter to wysokiej jakości i niezwykle wartościowe kulki proteinowe. Produkt ten jest w 100% wyprodukowany przez Massive Baits, z kolei cała seria ECO obejmuje różne smaki, zapachy i kolory kulek proteinowych. Cechą charakterystyczna kulek jest ich niezwykle gładka struktura, a także mocny zapach. To niepodważalne atuty tego typu przynęty na ryby. Nie ma się tez co zrażać cena, ponieważ producent zadbał, by eco produkt był przystępny na każdą kieszeń.  ECO massive baits doskonale zachowują swoją wysoką jakość, a w ich składzie znajdziemy tylko te, wysokojakościowe komponenty. Wśród najważniejszych składników należy wymienić mąkę kukurydzianą, ekstrudowane makuchy kukurydziane i roślinne, mączkę z zarodków pszennych, białka sojowe, sól, słodziki oraz różnego rodzaju ziarna. Kulki z serii eco pakowane są po 10kg.

Wśród kilku rodzajów massive baits w wersji eco znajdziemy także kulki proteinowe eco bailes krill, halibut, mulberry czy mussel. Każda wersja jest ekologiczna, wyprodukowana z wyselekcjonowanych, wysokojakościowych składników, które tworzą niepowtarzalny smak kulek ekologicznych. Fani owocowych kulek również nie będą zawiedzeni, ponieważ oferta obfituje w kulki o smaku peach, pineapple czy plum.

Comments are closed.